Inne

  • Dla dzieci
  • Położenie:

    Kasa Polsteam Żegluga Szczecińska Sp. z o.o. mieści się w Szczecinie przy ul. Jana z Kolna 21 B. Rejsy statkami Odra Queen i Peene Queen odbywają się z nabrzeża vis a vis Wałów Chrobrego.

Statki białej floty odpływają spod Wałów Chrobrego o określonych godzinach. W ofercie mają kilka tras rejsów turystycznych. Jednostki można także wyczarterować, aby zorganizować na ich pokładzie szkolenie, konferencję lub imprezę integracyjną.

Statki Odra Queen i Peene Queen to jednostki Białej Floty, będące atrakcją turystyczną w Szczecinie. Oba statki pływają w regularnym rozkładzie rejsów i posiadają dwa pokłady: zamknięty (klimatyzowany) i otwarty (widokowy). Statek Odra Queen, w klasie biznes, przygotowany został z myślą o organizacji szkoleń, konferencji, bankietów firmowych czy imprez integracyjnych. Statek Peene Queen, w klasie turystycznej, przygotowany został z myślą o przyjemnym podróżowaniu i pracach warsztatowych podczas rejsów. Każdy statek może pomieścić do 140 osób. Na pokładzie obu jednostek istnieje możliwość organizacji cateringu lub grilla.

Armator oferuje podróż zarówno po Porcie Szczecin, jak i do: Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Trzebieży, Stepnicy, Świnoujścia, Gryfina, na wyspę Wolin czy Ueckermünde. A także rejsy edukacyjne i turystyczno-krajoznawcze. Rejs 1 godzinny obejmuje: Wały Chrobrego, Rzeka Duńczyca, Elewator Ewa, Kanał Grabowski, Przekop Mieleński, Dok nr 5, Nabrzeże Snop i Huk, Międzystocznie.

 

Audio

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!