Události

• Організатор (назва установи або прізвище): Miasto Szczecin jako główny sponsor
31-й випуск найстарішого і найбільшого чоловічого професійного тенісного турніру в Польщі. Турнір проводиться у Щецині з 1993 року. Спочатку як сателіт, а з 1996 року як претендент. - Рік тому Федеріко Корія тріумфував на кортах Щецина, перемігши у фіналі Віту Коприву з Чехії. Поєдинок був дуже напруженим, але перемогу здобув аргентинець. Південноамериканець здобув перемогу з рахунком 6:1, 7:6(4) і забезпечив собі чемпіонський титул 30-го ювілейного турніру. У парному розряді тріумфували Ендрю Полсон і Віталій Сачко, які у фіналі обіграли Серхіо Мартеса Горнеса і Зденека Колара. Цікаві імена у стартовому списку, високий спортивний рівень змагань і несподівані результати зробили 30-й турнір особливо цікавим. Цього року ми знову розраховуємо на великий інтерес з боку публіки і сподіваємося в черговий раз довести, що ми повністю заслуговуємо на своє місце серед кращих тенісистів світу! Invest In Szczecin Open 2024 - це захід з ліцензією ATP (Асоціації тенісистів-професіоналів), що зобов'язує як організаторів, так і самих гравців. Турнір належить до елітної групи турнірів ATP, а його головним спонсором є місто Щецин.