Атрибути

  • Для дітей

Park wodny Jan w Darłówku posiada: baseny z leczniczą wodą morską, atrakcyjne zjeżdżalnie o łącznej długości 230 m, basen sportowy o wymiarach 25 m na 12,5 m, basen z rwącą wodą, jacuzzi i gejzery wodne, a także brodzik dla najmłodszych. Większość kompleksu parku wodnego jest kryta. Istnieje możliwość wypłynięcia na świeże powietrze. Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 1500 m2. Na terenie obiektu za dodatkową opłatą można korzystać z gabinetów odnowy biologicznej i kręgielni. Na miejscu znajduje się bar. Park wodny nie został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obiekt jest otwarty przez cały rok. Park wodny oferuje kursy nauki pływania, współpracuje z okolicznymi gminami i szkołami, które odbywają na terenie parku wodnego część zajęć wychowania fizycznego. Park wodny bierze udział w organizacji wypoczynku dzieci z domów dziecka, fundacji, czy klubów sportowych. Co roku na terenie parku wodnego organizowane są zawody pływackie dla dzieci o "Puchar Właścicieli Parku Wodnego Jan i Hotelu Jan".

Супутні маршрути

Мобільний додаток | «Pomorze Zachodnie»

App Мобільний додаток «Pomorze Zachodnie»

З нами Ви не заблукаєте на маршруті! У нашому додатку ви знайдете детальну карту маршрутів та екскурсій, цікаві місця та події, 360 панорам та багато-багато іншого!