Park Wodny Koszalin to oddany do użytku w lipcu 2015 r., najnowocześniejszy akwapark na Pomorzu. Na jego główną część składa się kompleks 6 basenów. Dwa z nich znajdują się na zewnątrz, w tym jeden czynny przez cały rok. Wewnątrz obiektu do dyspozycji gości pozostaja 4 baseny: pływacki, do nauki pływania, dla dzieci oraz rekreacyjny. Część rekreacyjna wyposażona została w: jacuzzi, ścienne masażery, wodospady rurowe, gejzery powietrzne, sztuczną rzekę oraz leżanki basenowe. Do oczyszczania wody zastosowano innowacyjny system Daisy, który pozwala zachować krystaliczną czystość wody oraz minimalne zużycie chloru, przez co kontakt z wodą jest bezpieczny dla alergików.

Dla najmłodszych przeznaczona jest wydzielona strefa dziecięca, w której można korzystać z takich atrakcji jak: wodne zabawki, zjeżdżalnie oraz zewnętrzny plac zabaw. Starsze dzieci oraz dorośli spragnieni mocniejszych wrażeń mają do dyspozycji 6 zjeżdżalni: Anaconda, Anaconda czarna dziura, Anaconda Z, Turbo, Cebula oraz Rodzinna.

Dla miłośników ciszy i spokoju przeznaczona została Strefa SPA, w skład której wchodzą: łaźnie (solnkowa i parowo-błotna), sauny (fińska, ziołowa, do rytuałów, zewnętrzna), strefa jacuzzi, bicze szkockie, kabina infrared, groty (solna, lodowa), słoneczna łąka oraz wypoczywalnia z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi.

Ponadto w obiekcie funkcjonuje nowoczesna siłownia oraz prowadzone są zajęcia fitness w przygotowanej specjalnie i klimatyzowanej sali.

Znajdująca się na terenie obiektu restauracja oferuje posiłki oraz napoje zimne i gorące.

Супутні маршрути

Мобільний додаток | «Pomorze Zachodnie»

App Мобільний додаток «Pomorze Zachodnie»

З нами Ви не заблукаєте на маршруті! У нашому додатку ви знайдете детальну карту маршрутів та екскурсій, цікаві місця та події, 360 панорам та багато-багато іншого!