Inne

  • Dla dzieci
  • Dla niepełnosprawnych
  • Położenie:

    Park Wodny Koszalin znajduje się przy ul. Rolnej, w północno-wschodniej części miasta, obok drogi krajowej nr 6, przy wyjeździe w stronę Gdańska. Aby dotrzeć do obiektu należy jadąc ul. Gdańską - drogą krajową nr 6 w kierunku Słupska skręcić w prawo przed stacją paliw sieci Shell, a następnie za stacją w lewo na parking Parku Wodnego. Przed budynkiem znajduje się duży parking na 234 pojazdy osobowe.

Park Wodny Koszalin to oddany do użytku w lipcu 2015 r., najnowocześniejszy akwapark na Pomorzu. Na jego główną część składa się kompleks 6 basenów. Dwa z nich znajdują się na zewnątrz, w tym jeden czynny przez cały rok. Wewnątrz obiektu do dyspozycji gości pozostaja 4 baseny: pływacki, do nauki pływania, dla dzieci oraz rekreacyjny. Część rekreacyjna wyposażona została w: jacuzzi, ścienne masażery, wodospady rurowe, gejzery powietrzne, sztuczną rzekę oraz leżanki basenowe. Do oczyszczania wody zastosowano innowacyjny system Daisy, który pozwala zachować krystaliczną czystość wody oraz minimalne zużycie chloru, przez co kontakt z wodą jest bezpieczny dla alergików.

Dla najmłodszych przeznaczona jest wydzielona strefa dziecięca, w której można korzystać z takich atrakcji jak: wodne zabawki, zjeżdżalnie oraz zewnętrzny plac zabaw. Starsze dzieci oraz dorośli spragnieni mocniejszych wrażeń mają do dyspozycji 6 zjeżdżalni: Anaconda, Anaconda czarna dziura, Anaconda Z, Turbo, Cebula oraz Rodzinna.

Dla miłośników ciszy i spokoju przeznaczona została Strefa SPA, w skład której wchodzą: łaźnie (solnkowa i parowo-błotna), sauny (fińska, ziołowa, do rytuałów, zewnętrzna), strefa jacuzzi, bicze szkockie, kabina infrared, groty (solna, lodowa), słoneczna łąka oraz wypoczywalnia z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi.

Ponadto w obiekcie funkcjonuje nowoczesna siłownia oraz prowadzone są zajęcia fitness w przygotowanej specjalnie i klimatyzowanej sali.

Znajdująca się na terenie obiektu restauracja oferuje posiłki oraz napoje zimne i gorące.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!