Park Wodny Koszalin to oddany do użytku w lipcu 2015 r., najnowocześniejszy akwapark na Pomorzu. Na jego główną część składa się kompleks 6 basenów. Dwa z nich znajdują się na zewnątrz, w tym jeden czynny przez cały rok. Wewnątrz obiektu do dyspozycji gości pozostaja 4 baseny: pływacki, do nauki pływania, dla dzieci oraz rekreacyjny. Część rekreacyjna wyposażona została w: jacuzzi, ścienne masażery, wodospady rurowe, gejzery powietrzne, sztuczną rzekę oraz leżanki basenowe. Do oczyszczania wody zastosowano innowacyjny system Daisy, który pozwala zachować krystaliczną czystość wody oraz minimalne zużycie chloru, przez co kontakt z wodą jest bezpieczny dla alergików.

Dla najmłodszych przeznaczona jest wydzielona strefa dziecięca, w której można korzystać z takich atrakcji jak: wodne zabawki, zjeżdżalnie oraz zewnętrzny plac zabaw. Starsze dzieci oraz dorośli spragnieni mocniejszych wrażeń mają do dyspozycji 6 zjeżdżalni: Anaconda, Anaconda czarna dziura, Anaconda Z, Turbo, Cebula oraz Rodzinna.

Dla miłośników ciszy i spokoju przeznaczona została Strefa SPA, w skład której wchodzą: łaźnie (solnkowa i parowo-błotna), sauny (fińska, ziołowa, do rytuałów, zewnętrzna), strefa jacuzzi, bicze szkockie, kabina infrared, groty (solna, lodowa), słoneczna łąka oraz wypoczywalnia z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi.

Ponadto w obiekcie funkcjonuje nowoczesna siłownia oraz prowadzone są zajęcia fitness w przygotowanej specjalnie i klimatyzowanej sali.

Znajdująca się na terenie obiektu restauracja oferuje posiłki oraz napoje zimne i gorące.

Verwandte Routen

Die App | Pomorze Zachodnie (Westpommern)

App Die App Pomorze Zachodnie (Westpommern)

Mit uns gehen Sie auf der Strecke nicht verloren! In unserer Anwendung finden Sie eine detaillierte Karte mit Routen und Ausflügen, interessanten Orten und Veranstaltungen, 360-Grad-Panoramen und vielem mehr!