Inne

  • Dla dzieci
  • Dla niepełnosprawnych
  • Położenie:

    Kręgielnia Jan mieści się w Parku Wodnym "Jan" w Darłówku Wschodnim – nadmorskiej dzielnicy Darłowa. Budynek znajduje się na ul. Północnej 14, po wschodniej stronie rzeki Wieprzy. Kręgielnia znajduje się w odległości ok. 300 m od morza. Jadąc od strony Postomina drogą nr 203, tuż przed cmentarzem i kościołem św. Gertrudy, należy skręcić w prawo w al. Jana Pawła II. Odległość od skrzyżowania do obiektu wynosi 2,5 km. Dojazd do kręgielni możliwy jest własnym środkiem transportu. Istnieje również możliwość przejazdu busami z centrum Darłowa (ul. Franciszkańska) do Darłówka Wschodniego. 

Kręgielnia znajduje się na parterze w głównym budynku parku wodnego Jan. Posiada dwa automatyczne tory. Z jednego toru może korzystać maksymalnie 10 osób. Na terenie kręgielni dostępny jest stół bilardowy i do air hockeya. Klienci kręgielni mogą również skorzystać z minibaru serwującego ciepłe i zimne napoje oraz piwo. W przypadku uprzedniej rezerwacji kręgielnia pracuje poza zwykłymi godzinami otwarcia - do ostatniego klienta.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!