Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie to idealna propozycja dla osób, które planują wycieczkę rowerową po tym regionie i szukają funkcjonalnego, nowoczesnego przewodnika.

Aplikacja zawiera aktualne przebiegi tras rowerowych Pomorza Zachodniego, w tym Velo Baltica (Euro Velo 10/13, R-10), trasę Pojezierzy Zachodnich, Blue Velo, Stary Kolejowy Szlak i trasę Wokół Zalewu Szczecińskiego. Można również skorzystać z nawigacji w trybie offline. Przy trasach zaznaczone są i opisane warte uwagi obiekty i miejsca przyjazne rowerzystom. Miejsca opatrzone są atrakcyjnymi zdjęciami, opisami, a część z nich posiada funkcję audioprzewodnika, dzięki czemu podczas wycieczki możemy posłuchać o interesujących nas miejscach.

Dodatkową propozycją skierowaną dla użytkowników są gry terenowe, które w ciekawy i edukacyjny sposób pomagają odwiedzić interesujące miejsca na terenie Pomorza Zachodniego. W przewodniku multimedialnym możemy również podejrzeć najważniejsze zwierzęta występujące na tym obszarze w formie modeli 3D. Dodatkowo niektóre miejsca na terenie Pomorza zostały zobrazowane panoramami sferycznymi.

Znajdzie się coś i dla miłośników historii - dzięki funkcji fotoretrospekcji użytkownik będzie mógł podejrzeć jak niektóre miejsca wyglądały dawniej i porównać ze stanem obecnym.

Przewodnik multimedialny zawiera również funkcję planera, dzięki któremu można w łatwy sposób zaplanować wycieczkę oraz zwiedzanie poszczególnych miejsc. Przydatną funkcją w aplikacji jest także “Zgłoś usterkę”, dzięki której można zgłosić problem na trasie (np. z uszkodzoną infrastrukturą) czy funkcja “Zgłoś problem”, jeśli przy danym obiekcie użytkownik zauważy nieaktualne dane.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i ukraińskiej.

Wybierz się w niezapomnianą wycieczkę rowerem przez Pomorze Zachodnie - zapraszamy!

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!