Inne

  • Dla dzieci
  • Dla niepełnosprawnych
  • Położenie:

    Obiekt położony jest w centralnej części miejscowości, po lewej stronie drogi krajowej nr 10 w kierunku Szczecina. Na północ od obiektu zlokalizowany jest Stadion Energetyk. Dojazd możliwy samochodem bądź autobusem linii 1A Dolna Odra.

Obiekt podzielony jest na dwie hale. W jednej z nich znajduje się basen sportowy o długości 25 m. Jego atutem jest trybuna dla publiczności na 150 osób. W basenie organizowane są cykliczne zawody sportowe. W hali basenów rekreacyjnych znajdują się m.in. basen z falą morską, basen ze sztuczną dziką rzeką, basen z hydromasażami, trzy ośmioosobowe wanny jacuzzi z masażem, dwie zjeżdżalnie wodne oraz brodziki o głębokości od 30 do 90 cm z zainstalowaną małą zjeżdżalnią i gejzerem wodnym. Do dyspozycji jest również obiekt otwarty - basen ze słoną wodą tzw. solanka, sauny oraz solarium. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!