Inne

  • Położenie:

    Muszla znajduje się przy Promenadzie. Administracyjnie muszla należy do amfiteatru i w związku z tym korespondencję należy kierować na ulicę Chopina 30.

Muszla koncertowa znajduje się w centrum miasta, tuż przy promenadzie. Jest miejscem organizacji imprez, koncertów i kabaretonów. Niedawno przeszła modernizację.
 
Muszla koncertowa znajduje się w ścisłym turystycznym centrum Świnoujścia, co sprawia, że jest idealnym miejscem do organizowania koncertów, kabaretonów i innych wydarzeń kulturalnych odbywających się tu w sezonie letnim. 
 
Scena powstała w miejscu dawnego Konzertpavillon. Została wybudowana w 1926 roku w miejscu drewnianej konstrukcji, która znajdowała się tam wcześniej. . 
 
Podobnie jak amfiteatr, muszla została w zeszłym roku odrestaurowana i od bieżącego sezonu, wszystkie odbywające się na jej terenie wydarzenia kulturalne będą już w odnowionym obiekcie.

Audio

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!