Inne

  • Dla dzieci
  • Położenie:

    Skatepark Gwardia znajduje się przy ul. Fałata, przy drodze krajowej nr 6, w północno-wschodniej części miasta, po prawej stronie ulicy jadąc w kierunku Gdańska. Dojazd i wejście do skateparku znajduje się od strony ulicy Sportowej. Aby dotrzeć do wejścia należy z ul. Orląt Lwowskich jadąc od ronda Kardynała Jeża skręcić w prawo w ul. Piłsudskiego a następnie w trzecią ulicę w prawo tj. w ul. Sportową. Obiekt mieści się na końcu ulicy. Przed wejściem znajduje się parking na ok. 100 pojazdów osobowych.

Skatepark Gwardia w Koszalinie jest częścią kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Koszalinie. Powstał w lipcu 2005 r. Jest obiektem ogólnodostępnym, przeznaczonym dla miłośników jazdy na desce, rolkach czy rowerach wyczynowych. Obiekt posiada gładką nawierzchnię oraz m.in. elementy takie jak: rampa, quarter pipe, grindbox, piramida z rurką i murkiem.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!