Inne

  • Dla dzieci
  • Położenie:

    Kino Bajka znajduje się przy ul. Morskiej. Z centralnego placu miasta - Pl. T. Kościuszki należy udać się w ul. Pocztową, a następnie - przy budynku poczty - skręcić w prawo w ul. Morską. Po przejściu 450 m po prawej stronie ulicy można zobaczyć budynek kina.

Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda. Seanse filmowe odbywają się o godz. 17:00 i 19:00 w czwartki, piątki i soboty. Bilety można nabyć na godzinę przed seansem. Natomiast w sezonie letnim kino działa dodatkowo jeszcze w środy i niedziele. W lipcu odbywa się w kinie Festiwal Filmów Skandynawskich. Wielbiciele kina skandynawskiego rokrocznie mają swoje święto przez cały tydzień. W 2015 r. będzie to już piętnasta edycja festiwalu. Kino posiada 183 miejsca. Budynek został wyremontowany kilka lat temu. W kinie odbywają się również spektakle teatralne, koncerty, konkursy dla dzieci i młodzieży itp.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!