• Adres: Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz
  • E-mail: wck.cit@wck.info.pl
  • Telefon: 67 381 95 60

Inne

  • Położenie:

    Obiekt zlokalizowany jest w Wałeckim Centrum Kultury i znajduje się w centrum Wałcza u zbiegu ulic Królowej Jadwigi i Robotniczej. W pobliżu mieści się Urząd Gminy Wałcz, miejski ryneczek, apteka, jadłodajnia „Obiadek” oraz kilka banków. Przy WCK, po jego zachodniej stronie  jest parking (wjazd od ul. Królowej Jadwigi),  dostępny  w godzinach 7.00 – 17.00  od poniedziałku do soboty (za wyjątkiem, gdy na terenie tego placu organizowane są większe imprezy typu koncert, czy jarmark) 

Centrum Informacji Turystycznej w Wałeckim Centrum Kultury w Wałczu powstało w 2007 roku.
CIT udziela informacji na temat noclegów i punktów gastronomicznych, atrakcji turystycznych i zabytków na terenie Wałcza i okolic, a także o najważniejszych instytucjach na terenie Pojezierza Wałeckiego i wypożyczalniach sprzętu turystycznego. Dostępne są tu materiały informacyjne dotyczące zabytków, historii, turystyki i rekreacji z terenu Pojezierza Wałeckiego, materiały promocyjne, widokówki, długopisy, breloczki, foldery, mapy, ulotki, informatory.

Do dyspozycji jest kiosk multimedialny z dostępem do Internetu.

Informacje udzielane są w języku polskim oraz angielskim.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!