Inne

  • Dla dzieci
  • Dla niepełnosprawnych
  • Położenie:

    Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku zlokalizowane jest w centrum miasta przy Galerii Handlowej Hosso, tuż obok Placu Wolności. W pobliżu CIT znajdują się bezpłatne miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz bezobsługowy punkt Szczecineckiej Wypożyczalni Rowerów.

Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku posiada Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej w kategorii trzech gwiazdek. Zaprasza wszystkich odwiedzających turystów oraz mieszkańców miasta do zapoznania się z wyjątkową ofertą Szczecinka i regionu. Pracownicy CIT zawsze chętnie służą pomocą oraz dobrą radą w zaplanowaniu wymarzonego urlopu. Można tutaj znaleźć zawsze aktualne informacje o tym co się dzieje w mieście i regionie, można zarezerwować różne atrakcje turystyczne. Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku prowadzi sprzedaż pamiątek, gadżetów, pocztówek, map, książek itp. W pomieszczeniu znajduje się mały punkt zabaw dla dzieci. Centrum posiada darmowe materiały promocyjne oraz informacyjne z całego Powiatu Szczecineckiego oraz wielu miejscowości Województwa Zachodniopomorskiego. Obsługa Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku prowadzona jest w językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz ukraińskim.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!