• Adres: Spacerowa, 72-020 Trzebież

Inne

  • Położenie:

    Deptak przy plaży strzeżonej w Trzebieży usytuowany jest wzdłuż Zalewu Szczecińskiego, ok. 32 km na północ od centrum Szczecina. Deptak biegnie od pętli autobusowej Trzebież Mała, skąd w kierunku Polic odjeżdża Linia Samorządowa, a w sezonie letnim dodatkowo Linia Plażowa. Do plaży, przy której znajduje się deptak prowadzą drogowskazy, jeden z nich widoczny jest już za przejazdem kolejowym w tejże miejscowości. Przy plaży znajdują się dwa duże bezpłatne parkingi.

Deptak przy plaży w Trzebieży biegnie od pętli autobusowej i wiedzie ulicą Spacerową aż do samego kąpieliska w okolicy boisk sportowych. Przez pewien odcinek usytuowany jest równolegle do promenady wzdłuż Zalewu Szczecińskiego. Deptak podzielony jest na dwie części - spacerową dla pieszych i rowerową, gdzie mogą jeździć również quady czy gokarty. Przy deptaku ustawione są ławeczki z widokiem na Zalew Szczeciński. Znajduje się tutaj wiele ciekawych atrakcji tj.: wieża widokowa, siłownia zewnętrzna, place zabaw, skatepark, boisko wielofunkcyjne, boiska do siatkówki plażowej, kort tenisowy, pole namiotowe, domki letniskowe oraz punkty gastronomiczne.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!