Inne

  • Dla dzieci
  • Położenie:

    Binowo Park Golf Club znajduje się w Binowie, w gminie Stare Czarnowo, pod numerem 62. Klub leży na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 20 km od Szczecina. Aby dojechać do Binowo Park Golf Club należy dojechać do ulicy Smoczej 22 w Szczecinie, następnie wjechać do lasu i jechać ok. 7 km zgodnie ze znakami Binowo Park z sylwetką golfisty.

Pole Golfowe Binowo Park powstało w 2000 r. na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. Na terenie kompleksu znajdują się: 9-dołkowe pole treningowe, 18-dołkowe pole mistrzowskie, tereny do ćwiczeń – driving range i putting green oraz budynek klubowy z restauracją (max 40 osób) i salą konferencyjną (max 50 osób) oraz salą kominkową i namiotem bankietowym, gdzie można organizować imprezy na 150 osób.

W obiekcie znajduje się także mini golf oraz plac zabaw dla dzieci. Pofałdowany krajobraz z licznymi oczkami wodnymi powoduje, iż gra na polach golfowych w Binowie jest urozmaicona i atrakcyjna.

 

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!