• Adres: ul. Spacerowa 15, 72-020 Trzebież

Inne

  • Dla dzieci
  • Dla niepełnosprawnych
  • Położenie:

    Trzebieski skateparkt zlokalizowany jest tuż przy wjeździe na promenadę prowadzącą do Kompleksu Rekreacyjno-Plażowego od ul. Spacerowej. Mieści się tuż przy przystanku „Trzebież Mała” dla autobusu Linii Samorządowej i kursującej w sezonie letnim Linii Plażowej jadących z przystanku „Police Kinga”. Skatepark umiejscowiony jest przy zjeździe z promenady na wysokości Restauracji Delfin w boczny deptak wiodący  do plaży nad Zalewem. Wzdłuż deptaku znajduje się kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc parkingowych. W sąsiedztwie skateparku ulokowano nieogrodzony plac zabaw o charakterze miniparku linowego wraz z ławeczkami wokół. Przy obiekcie znajdują się altanki piknikowe, a tuż obok rozpoczyna się kładka prowadząca wzdłuż plaży pośród drzew i wodnej roślinności w kierunku plaży głównej kompleksu. Są tu także stoliki z ławeczkami oraz kilka na stałe zamontowanych leżaków dla plażowiczów.

Betonowy skatepark w Kompleksie Rekreacyjno-Plażowym w Trzebieży nad Zalewem Szczecińskim stanowi nie lada atrakcję dla miłośników jazdy na deskorolce, rolkach czy rowerach wyczynowych, z której można skorzystać wypoczywając w tej miejscowości. Obiekt sportowy o nawierzchni betonowej i o wymiarach 25x40 m przyciąga wielu skate’owców, ale także miejscowych i turystów nie tylko ze względu na profesjonalność obiektu, ale otoczenie, w którym został on wybudowany. Trzebieski skatepark wyposażony jest w takie elementy, jak m.in.: Platforma z quarterami, Bank Ramp,  Platforma z jumboxem i wiele innych. Skatepark nie jest odseparowany ogrodzeniem, a bezpłatny dostęp do niego mają wszyscy zainteresowani.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!