• Adres: Kontradmirała Włodzimierza Steyera 6, 72-600 Świnoujście

Marina działa od 1976 r., od początku istnienia współpracuje z Marynarką Wojenną. Cumowanie jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Pierwsza w mieście przystań, płynąc od strony Zalewu Szczecińskiego do Świnoujścia. Marina ta znajduje się na końcu basenu zimowego świnoujskiego portu. 

Przystań Kotwica w Świnoujściu funkcjonuje od 1976 roku. Od początku klub współpracuje z Marynarką Wojenną. Nabrzeża wyposażone są w przyłącza wodne i elektryczne. Maksymalne zanurzenie w basenie wynosi 2,5 metra. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc postojowych cumowanie w marinie może odbywać się tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Cumuje się tutaj do betonowych nabrzeży dziobem lub rufą, chwytając się także boi. Warto dobrze zacumować jacht ze względu na prąd Świny i możliwe silne wiatry, zwłaszcza z północy. Stacja benzynowa znajduje się w odległości do 2 km.

Audio

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!