Miejsce Przyjazne Rowerzystom

  • Miejsce Przyjazne Rowerzystom Miejsce Przyjazne Rowerzystom
  • Sezonowość: Obiekt całoroczny

Usługi dodatkowe Miejsc Przyjaznych Rowerzystom

  • Wypożyczanie rowerów dziecinnych / przyczepek rowerowych / krzesełek rowerowych / kasków

Udogodnienia w obiekcie

  • Płatność kartą / BLIK / telefon, itp.

Turystyka dla smyka to wyjątkowe miejsce, to przestrzeń dla rodziców i ich pociech. Celem nadrzędnym mojej działalności jest zapewnienie wszystkiego, co niezbędne, by jako rodzic nie trzeba było rezygnować z biegania, roweru, wędrówek po górach czy turystycznych wojaży, ale pokazać także radość z nich płynącą także dzieciom.

Wypożyczalnia, którą prowadzę sprawi, że zniknie problem z zamartwianiem się o sprzęt, który ułatwia aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Nie trzeba już kupować przyczepki, czy nosidła, które czasem przydają się kilka dni w roku, wiążą się z ogromnym kosztem i brakiem miejsca na jego przechowywanie. Do wypożyczenia oferuję przyczepki rowerowe wraz z akcesoriami, foteliki rowerowe, nosidełka turystyczne, deski SUP, namioty, łóżeczka turystyczne, foteliki samochodowe itp. W ofercie znajdziecie produkty najlepszych marek takich jak Thule, Croozer, Weehoo, Burley, Qeridoo, Deuter, Bobike, LitlleLife, Ortlieb, Giro i wiele innych.

Bezpieczeństwo dzieci i komfort użytkowania to priorytet, dlatego przed udostępnieniem sprzętu osobiście go testuję wraz z moimi dziećmi, by móc Wam służyć własnym doświadczeniem i  pomóc wybrać najlepszą opcję.

Turystyka dla smyka to także sklep, w którym istnieje możliwość testowania sprzętu przed zakupem. Dlatego też możecie mieć pewność, ze nie kupicie kota w worku, ale dokonacie świadomego wyboru.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!