Obszar wodny o powierzchni 600 m² z basenami sportowymi, basenami dla dzieci i basenami z falami, a także obiektami do nurkowania i zjeżdżalniami oferuje doskonałe możliwości uprawiania sportów i zabawy z rodziną lub sportów szkolnych i klubowych. Strefa saun urządzona jest w stylu śródziemnomorskim. Ofertę uzupełniają kursy i masaże.

Dla aktywnych sportowo i tych, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów, basen posiada 25-metrowy basen sportowy z pięcioma torami. To idealne miejsce na poprawę kondycji podczas wakacji. Tutaj każdy może przepłynąć swoje tory w temperaturze wody 28°C i określić własne tempo i dystans. Dla odważnych dzieci przygotowano jednometrową i trzymetrową deskę do skoków. Basen o głębokości 3,80 metra nadaje się również do nurkowania.

W ofercie są również kursy aqua fitness, lekcje pływania i pływanie dla niemowląt. Dużo zabawy co pół godziny: fala. Jeśli masz ochotę, możesz pływać pod prąd, nurkować lub po prostu dać się ponieść i kołysać w przód iw tył - w temperaturze 32,5 ° C jest to świetne miejsce do zabawy z dziećmi. Tuż obok znajduje się kanał prądowy, w którym akcja jest dość szybka w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Na gigantycznej zjeżdżalni można szybko zjechać do poziomu morza z wysokości 10 metrów. Jest tu także basen dla niemowląt o temperaturze 34°C.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!