Inne

  • Dla dzieci
  • Położenie:

    Basen odkryty zlokalizowany jest na terenie Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży, przy ulicy Leśnej, ok. 31 km na północ od centrum Szczecina. Pod sam obiekt nie dojeżdżają środki transportu publicznego. Najbliższy przystanek dla Linii Samorządowej i Plażowej znajduje się tuż przy wjeździe na promenadę prowadzącą do Kompleksu Rekreacyjno –Plażowego od ulicy Spacerowej. Autobusy odjeżdżają z przystanku „Police Kinga” w Policach i zatrzymują się przy przystanku „Trzebież Mała” oddalonym kilkaset metrów od kompleksu.

Basen odkryty w Trzebieży przeznaczony jest do użytku dla wszystkich pragnących wypocząć i znaleźć ochłodę w upalne dni. Kąpielisko składa się z basenu o wymiarach 25m x 18,5m, gdzie głębokość rośnie od wejścia po schodkach od 0,75 m do 1,25 m i brodzika o wymiarach 10 m x 12.5 m o największej głębokości 0,70 m. Basen jest strzeżony przez ratowników wodnych. Na jego terenie znajdują się szatnie i toalety. Kąpielisko jest odseparowane ogrodzeniem od pozostałej części kompleksu, na którego obszarze znajdują się także: domki letniskowe, mała i duża chata grillowa, sauna sucha i parowa, wiata barowa, sala konferencyjna i stołówka. U podnóża wzniesienia, przed bramą wjazdową znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Wstęp na basen jest płatny. Dzieci, które nie ukończyły czwartego roku życia uprawnione są do bezpłatnego wstępu na basen.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!