Inne

  • Dla dzieci
  • Dla niepełnosprawnych
  • Położenie:

    Aquapark Panorama Morska znajduje się w Jarosławcu przy ul. Letniskowej 10. Aquapark znajduje się ok. 850 m od latarni morskiej. Dojazd do Jarosławca możliwy jest własnym środkiem transportu lub komunikacją autobusową (przystanek mieści się przy latarni morskiej). 

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu jest największym tego typu obiektem nad Morzem Bałtyckim. Park wodny posiada: dwa zewnętrzne baseny wielofunkcyjne połączone ze sobą zjeżdżalnią, basen z rwącą rzeką, brodzik z atrakcjami dla dzieci, grotę wodospadową oraz zewnętrzny basen ze sztuczną falą. Woda we wszystkich basenach jest podgrzewana. Do użytku gości pozostają także różnego rodzaju punkty masażu wodnego i mniejsze ślizgawki dla najmłodszych. Zajęcia z aqua aerobiku oraz łaźnia parowa dostępne są w cenie biletu. Na miejscu działają dwie restauracje. Za dodatkową opłatą w strefie Wellness można skorzystać z jacuzzi, sauny fińskiej oraz kilku rodzajów kąpieli oczyszczających i regenerujących. Zewnętrzne i wewnętrzne baseny o powierzchni lustra wody ok. 1700 m2  są niewątpliwą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogą zażywać kąpieli w specjalnie przygotowanym miejscu dla rodzin z dziećmi (kryty basen o głębokości 25 cm z podgrzewaną wodą). Park wodny dysponuje parkingiem. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W okresie zimowym trwa przerwa technologiczna (zmienne terminy), informacje o trwającej przerwie podawane są na stronie internetowej Panoramy Morskiej.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!