Galeria sztuki Moniki Krupowicz Open Gallery prezentuje, promuje i sprzedaje malarstwo współczesne najlepszych polskich artystów oraz uznanych twórców z zagranicy. Zorganizowaliśmy wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, a także wiele wydarzeń artystycznych, promujących malarstwo współczesne. Organizujemy również plenery malarskie. Poza malarstwem prezentujemy grafikę, rysunek, rzeźbę oraz ceramikę artystyczną. Galeria jest przede wszystkim miejscem spotkań artystów i odbiorców sztuki, gdzie w przyjemnej atmosferze chcemy eksponować sztukę na najwyższym poziomie artystycznym. Wystawy oraz wydarzenia artystyczne prowadzimy również we współpracy z firmami i instytucjami, które chcą w swojej działalności promować się poprzez sztukę. Mamy do dyspozycji trzy pomieszczenia wystawowe o powierzchni 90 m kw. w centrum Szczecina oraz doświadczony zespół pracowników.

 

Monika Krupowicz - organizatorka licznych wystaw malarstwa współczesnego oraz indywidualnych pokazów sztuki na wysokim artystycznym poziomie. Od 2005 roku prowadzi galerię sztuki Open Gallery w Szczecinie i od 1998 roku agencję public relations Open Mind. Organizuje również plenery malarstwa, m.in. cieszące się dużym uznaniem w środowisku artystów plenery w Międzyzdrojach oraz w Szczecinie. Jest także inicjatorką wielu artystycznych projektów, których celem jest promocja sztuki. Wykorzystując swoje doświadczenie w dziedzinie public realtions, wprowadza sztukę do działań promocyjnych firm i samorządów.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!