Kino zostało wyposażone w najnowocześniejszy w Polsce cyfrowy projektor SONY trzeciej generacji, wyświetlający filmy w niezwykle wysokiej rozdzielczości, zapewniającej wyjątkową jakość obrazu oraz idealne odwzorowanie wszystkich kolorów. Zastosowana technologia gwarantuje widzom wysoki komfort oglądania wszystkich filmów. Ponadto w kinie zainstalowano najnowszy na rynku system 3D – całkowicie bezpieczny i neutralny dla zdrowia kinomanów. Dzięki przesuwanemu ekranowi scena służy odwiedzającym Szczecinek teatrom, zespołom muzycznym i wokalistom. Prezentowane są na niej także osiągnięcia amatorskiego ruchu artystycznego. Dodajmy, że techniczne wyposażenie sceny i jej zaplecza pozwala na prezentację zarówno form kameralnych, jak i tych z większą liczbą wykonawców.
W Kinie funkcjonuje również Dyskusyjny Klub Filmowy. W każdą środę o godzinie 18:30 istnieje możliwość obejrzenia nieco innego kina – alternatywnego, ambitnego, które nieczęsto możemy zobaczyć na dużym ekranie. 
Kasa kina czynna codziennie od godziny 14:00.

Za budynkiem kina znajduje się parking dla samochodów osobowych, a przed budynkiem postój taksówek.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!