Województwo Zachodniopomorskie przedstawia kolejne 5 scertyfikowanych Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim.

Miejsca Przyjazne Rowerzystom będą oznaczone tabliczkami z logo Pomorza Zachodniego. MPR-y znajdą się również na mapach - drukow

W dniu 3 grudnia 2021 roku ogłoszony został nabór do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim.   W dniu 21 kwietnia 2022 roku zmieniony został tryb naboru do systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim z czasowego na   nabór ciągły (całoroczny). 
 
W dniach 8-14.07.2022 roku poszczególni członkowie Zespołu Wdrożeniowego ds. Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim dokonali w terenie weryfikacji zgodności z zadanymi kryteriami stanu faktycznego oraz warunków oferowanych turystom przez obiekty zgłoszone do MPR. Podczas wizytacji w terenie sporządzono i podpisano karty oceny formalnej i weryfikacji w terenie.
 
Zespół Wdrożeniowy ds. Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim zgodnie z Rozdziałem IX ust. 4 Regulaminu przedłożył wyniki prac Zespołu wdrożeniowego w postaci protokołu z naboru do systemu rekomendacji MPR do zatwierdzenia przez przedstawiciela Organizatora upoważnionego przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego do zatwierdzania podmiotów, które uzyskają rekomendację i certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzyście w województwie zachodniopomorskim na podstawie pełnomocnictwa nr 53/2021 dla Damiana Gresia – Dyrektora Wydziału Współpracy Terytorialnej i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.   Protokół z naboru został zatwierdzony w dniu 15.07.2022 roku.

Województwo Zachodniopomorskie przedstawia kolejne 5 scertyfikowanych Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim.

L.p. Nazwa obiektu: Miejscowość Przyznano certyfikat w kategorii/kategoriach:
1 Imperiall Resort&Medi Spa" Sianożęty Obiekty noclegowe
2 „Pod Jabłonią” Łasin Koszaliński Obiekty noclegowe
3 Medusa Apartamenty i Bungalowy Niechorze Obiekty noclegowe
4 Muzeum Pamiątek 1 Armii WP oraz Dziejów Ziemi Mieszkowickiej, Oddział Gozdowice Gozdowice Atrakcje turystyczne
5 Muzeum Pamiątek 1 Armii WP oraz Dziejów Ziemi Mieszkowickiej, Oddział Stare Łysogórki Stare Łysogórki Atrakcje turystyczne

Nabór do systemu rekomendacji jest ciągły dlatego kolejne zgłoszone obiekty po ocenie formalnej i weryfikacji w terenie dołączą do stale poszerzającego się grona scertyfikowanych Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!