logo MPR

Województwo Zachodniopomorskie zaprasza do udziału w warsztatach na temat systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom.
  
Warsztaty odbędą się w dniach:
  
17.11.2022   (czwartek) w Darłowie,
18.11.2022   (piątek) w Kołobrzegu,
19.11.2022   (sobota) w Międzyzdrojach,
21.11.2022   (poniedziałek) w Szczecinie,
22.11.2022   (wtorek) w Barlinku,
23.11.2022   (środa) w Wałczu,
24.11.2022   (czwartek) w Szczecinku. 
  
Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo jak prężnie rozwija się turystyka rowerowa w regionie oraz jak wspólnie możemy rozwijać ją dalej, poprzez przystąpienie do inicjatywy Miejsc Przyjaznych Rowerzystom.   Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo jakie są najlepsze szlaki rowerowe w Polsce i Niemczech.
  
Przedstawimy założenia systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie zachodniopomorskim. Omówimy szczegółowo kryteria, regulamin, sposób wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Zapoznamy się z procedurami naboru i weryfikacji podmiotów zainteresowanych uzyskaniem statutsu Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Dowiemy się  jakie korzyści przyniesie Państwu udział w systemie rekomendacji. 
   
Organizatorem warsztatów jest firma Sun&More. Warsztaty są bezpłatne i będą miały formę stacjonarną. Dokładne lokalizacje zostaną podane w terminie późniejszym.
  
Poniżej link na którym znajdują się szczegółowe programy poszczególnych warsztatów: 

Miejsca Przyjazne Rowerzystom: zaproszenie do udziału w warsztatach nt. systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom WZP | TURYSTYKA
  
Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do dnia 14 listopada 2022 roku na adres mailowy: warsztaty@sunmore.pl. Ilość miejsc ograniczona.
  
Zadanie zostanie zrealizowane w ramach projektu: "Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje – etap III”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!