Zapraszamy przedsiębiorców do wypełnienia ankiety, przygotowanej w ramach projektu ICTr-CE, związanego z realizacją szlaku rowerowego Żelaznej Kurtyny (Euro Velo 13). Jej wypełnienie pozwoli uzyskać informacje na temat aktualnej oferty turystycznej w regionie, a Państwu pomóc w dalszym rozwoju, m.in. przez wskazanie potrzeb użytkowników szlaku Żelaznej Kurtyny.

Miło nam poinformować o przystąpieniu Województwa Zachodniopomorskiego do międzynarodowego projektu ICTr-CE, związanego z realizacją szlaku rowerowego Żelaznej Kurtyny (Euro Velo 13), który w naszym regionie przebiega w całości w śladzie trasy rowerowej Velo Baltica (Euro Velo 10).

W ramach projektu przygotowana została ankieta skierowana do przedsiębiorców, działających m.in. w branżach hotelarskich, gastronomicznych, rozrywkowych, transportowych, cyfrowych, zajmujących się organizacją wycieczek, imprez i wielu podobnych.

Ankietę znajdziecie Państwo pod poniższym adresem:


https://1ka.arnes.si/a/cbe1908f?language=15

Wypełnienie ankiety pozwoli nam uzyskać informacje na temat aktualnej oferty turystycznej w regionie, a Państwu pomóc w dalszym rozwoju, m.in. przez wskazanie potrzeb użytkowników szlaku Żelaznej Kurtyny.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!