Wicemarszałek Tomasz Sobieraj przy współpracy z pracownikami Wydziału Prezydialnego- Biura Zamiejscowego w Koszalinie zorganizował  konkurs pt „Moja Bezpieczna Wiosna”,  którego celem było szerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci podczas uprawiania sportu, jakim jest jazda na rowerze  oraz podnoszenie świadomości dbania o bezpieczeństwo na drodze. Do Biura Zamiejscowego wpłynęło ponad 100 prac konkursowych. Konkurs adresowany był do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie miasta Koszalin.

 

Powołane przez Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja jury, wyłoniło zwycięzcę konkursu oraz dokonało kilku wyróżnień.

I miejsce zajęła Nadia Pankowska- uczennica klasy IIIa  Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie

I wyróżnienie otrzymała Balbina Buryło- uczennica klasy IVa Szkoły Podstawowej nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie

II wyróżnienie otrzymał Michał Wojsow- uczeń klasy Vc Szkoły Podstawowej nr 14 w Zespole Szkół nr 12 w Koszalinie

Oraz wyróżnienie specjalne, dla pracy której technika wykonania zasłużyła na wyjątkowe uznanie, otrzymał Philip Martuszewski- uczeń klasy IIIa Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła  II w Koszalinie.

 

Nagrody dla wyżej wymienionych uczestników wręczone zostaną podczas zabaw edukacyjnych, na które zapraszamy wszystkich uczniów z  klas zwycięzców naszego Konkursu.

Zabawy połączone ze słodkim upominkiem, prowadzone będą w ZORD Koszalin w towarzystwie Wicemarszałka oraz Dyrektora ZORD w dniu 3 kwietnia 2024 r. Szczegółowe informacje przekażemy osobiści Dyrektorom Szkół laureatów konkursu.

Serdecznie gratulujemy wygranym a wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za udział w konkursie.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!