Właśnie ukazała się nowa aplikacja na system iOS z wszystkimi trasami rowerowymi Pomorza Zachodniego. Całość do pobrania za darmo w Appstore

Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie to idealna propozycja dla osób, które planują wycieczkę rowerową po tym regionie i szukają funkcjonalnego, nowoczesnego przewodnika.

Aplikacja zawiera aktualne przebiegi tras rowerowych Pomorza Zachodniego, w tym Velo Baltica (Euro Velo 10/13, R-10), trasę Pojezierzy Zachodnich, Blue Velo, Stary Kolejowy Szlak i trasę Wokół Zalewu Szczecińskiego. Przy trasach zaznaczone są i opisane warte uwagi obiekty i miejsca przyjazne rowerzystom. Niektóre z obiektów opatrzone są panoramami sferycznymi.

Przewodnik multimedialny zawiera również funkcję planera, dzięki któremu można w łatwy sposób zaplanować wycieczkę oraz zwiedzanie poszczególnych miejsc. Przydatną funkcją w aplikacji jest także “Zgłoś usterkę”, dzięki której można zgłosić problem na trasie (np. z uszkodzoną infrastrukturą) czy funkcja “Zgłoś problem”, jeśli przy danym obiekcie użytkownik zauważy nieaktualne dane.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

Wybierz się w niezapomnianą wycieczkę rowerem przez Pomorze Zachodnie - zapraszamy!

Pobierz aplikację w AppStore

 

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!