• Adres: 78-520 Cieszyno

Inne

  • Dla dzieci
  • Położenie:

    Kąpielisko "Gęsia Łączka" znajduje się ok. 8 km na północ od Złocieńca w miejscowości Cieszyno nad dużym jeziorem Siecino. Aby tam dojechać należy ze Złocieńca kierować się drogą powiatową w kierunku Połczyna Zdroju i po przejechaniu 5 km skręcić w prawo zgodnie ze wskazaniem drogowskazu (Cieszyno 3 km).

Kąpielisko "Gęsia Łączka" w Cieszynie nad jeziorem Siecino to jeden z najładniejszych obiektów tego typu na Pojezierzu Drawskim. Jest pięknie położone na skraju wsi, przestronne, doskonale wyposażone i bezpieczne. Kąpielisko znajduje się w zarządzie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Złocieńcu. Gęsia Łączka to nie tylko kąpielisko. Znajduje się tu także zadbana plaża i pole namiotowe. Cały teren jest ogrodzony, a przy wjeździe znajduje się przestronny, utwardzony parking. W miejscu wyznaczonym do kąpieli zamontowany jest duży, pływający pomost rekreacyjny z drabinkami ułatwiającymi wejście i wyjście z wody. Wyznaczone są również strefy dla umiejących i nieumiejących pływać oraz strefa dla małych dzieci. Ponadto w obrębie obiektu znajdują się: prysznice, toalety, dwa boiska do piłki siatkowej, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw dla dzieci i wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne). Przy kąpielisku funkcjonuje także punkt małej gastronomii. W sezonie wakacyjnym, w godzinach 10:00-18:00 kąpielisko jest strzeżone przez wykwalifikowanych ratowników WOPR.

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!