• Adres: Niekłończyca, 72-015 Niekłończyca

Inne

  • Położenie:

    Cmentarz komunalny w Niekłończycy zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej nr 114 łączącej Police z Nowym Warpnem, ok. 25 km na północ od centrum Szczecina. Cmentarz leży na granicy Niekłończycy z Dębostrowem. Przy cmentarzu znajduje się kilkanaście bezpłatnych miejsc parkingowych, a kilkadziesiąt metrów od niego mieści się przystanek autobusowy, przy którym zatrzymuje się autobus Linii Samorządowej jadącej z Polic do Trzebieży.

Cmentarz komunalny w Niekłończycy jest niewielką nekropolią, na której spoczywają okoliczni mieszkańcy; groby rozmieszczone są po lewej i prawej stronie od brukowanego wejścia. Cmentarz ogrodzony jest wysokim płotem z dużą bramą wjazdową i furtką, zamykanymi podczas nieobecności odwiedzających groby. Obszar porośnięty jest drzewami oraz innego rodzaju roślinnością. Na terenie cmentarza znajduję się punkt czerpania wody oraz pojemniki na różnego rodzaju odpady. W obrębie nekropolii znajduje się toaleta przenośna TOI TOI. Miejsce pochówku w Niekłończycy jest zadbane, czyste i estetyczne.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!