Inne

  • Położenie:

    Przystań położona wzdłuż Wybrzeża Władysława IV, w niedalekiej odległości od przystani promowej Warszów - Świnoujście Centrum. Najbliższy przystanek autobusowy to Świnoujście Kapitanat Portu, skąd odjeżdżają autobusy linii nr 290.

Największa przystań jachtowa na Pomorzu Zachodnim. Dobre schronienie dla tych, którzy wracają z morza i port wypadowy dla tych, którzy na Bałtyk się wybierają. Basen Północny to bardzo wygodna i duża marina, osłonięta od otwartej wody i położona wśród zieleni. Wodniacy znajdą tutaj wszystko to, co potrzebne jest podczas rejsu. Są sanitariaty, ciepła woda, jest tawerna, nieduży sklep spożywczy oraz żeglarski, pralnia, a także stacja paliw oraz wypożyczalnia rowerów. Dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy internet. Na miejscu przez całą dobę pracują bosmani. Teren jest monitorowany. Na bieżąco na dużym ekranie wyświetlane są komunikaty meteorologiczne. Jest tutaj też kantor wymiany walut a w marinie można płacić kartą. Przystań pomieści blisko 300 jednostek o zanurzeniu do 4,5 metra. Większe jachty i żaglowce mogą cumować przy solidnym betonowym nabrzeżu a część przy pomostach pływających. Są także specjalne miejsca postojowe dla skuterów wodnych.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!