Jeden z najdłuższych wyciągów w Europie położony nad jeziorem Trzesiecko. Usytuowany w centrum miasta w otoczeniu zabytkowego parku miejskiego nasyconego zielenią sprawia, że odwiedzany jest przez narciarzy wodnych oraz wakeboardzistów nie tylko dla sportowych atrakcji, ale również wyjątkowego klimatu miejsca. Jedno kółko na ponad kilometrowej trasie zamkniętej w pięciokąt o najdłuższym boku wynoszącym 300 metrów to świetna zabawa nawet przy prędkości 60 km/h. Jednocześnie na całej długości trasy może poruszać się aż 12 osób. Jest to obiekt, na którym mogą się bawić zarówno narciarze wodni jak i wakeboardziści. Unowocześniony WakePark został profesjonalnie przygotowany dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę na desce jak i dla tych, którzy szlifują technikę na sliderach i obroty w powietrzu po skokach na kickerach. Do wspólnego pływania na wyciągu zapraszane są całe rodziny. Kompleks wyciągu do nart wodnych w Szczecinku nieustannie się rozwija, stawiając na jakość, atrakcyjne rozwiązania turystyczne, nowoczesny sprzęt, funkcjonalność i doskonałą organizację widowiskowych zawodów takich jak m.in. Mistrzostwa Europy  w Narciarstwie Wodnym, Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie. 

Na miejscu dostępne są: ponad kilometrowa trasa jednego z najdłuższych wyciągów w Europie, elementy WakeParku firmy Rixen: long tube, a-frame, slider i dwa kickery, trybuny mieszczące 300 osób, bogato wyposażona wypożyczalnia sprzętu: narty wodne, deski wakeboardowe, wakeskate, kneeboard, pianki, kaski, strzeżona plaża z kompleksem pomostów rekreacyjnych, basen sportowy, przebieralnie i szafki zamykane na kluczyk, prysznic na plaży, boisko do gry w siatkówkę plażową, wypożyczalnia sprzętu wodnego (żaglówki, rowerki wodne, kajaki), wypożyczalnia rowerów miejskich, klimatyczny barek z zimnymi napojami i ciepłymi przekąskami, darmowy parking oraz Hot Spot, możliwość wykupienia lekcji z instruktorem, możliwość płatności kartą.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!