Wakepark w Wodnej Dolinie w Koszalinie to wyciąg linowy, dwusłupowy do nart wodnych i wakeboardingu. Tor ma długość 180 m. Powstał w 2014 r. Każdy, bez względu na wiek, może na tym obiekcie spróbować swoich sił w sportach wodnych, w tym przypadku wakeboardingu, który jest połączeniem snowboardingu oraz surfingu i polega na pływaniu na powierzchni wody na desce wakeoboardingowej, trzymając się liny zaczepionej do wyciągu.

Każdy zainteresowany, także początkujący przechodzi rozgrzewkę, krótkie szkolenie teoretyczne oraz trening w wodzie. Na miejscu dostępne są pianki, kamizelki, kaski oraz deski wraz z wiązaniami. Dla zaawansowanych na torze umieszczone są profesjonalne i bezpieczne przeszkody, które przeznaczone są do skoków, wykonywania ślizgów, figur oraz ewolucji w powietrzu.

Istnieje możliwość rezerwacji toru. Na plaży można także wypocząć na leżakach oraz skorzystać z siłowni na powietrzu, skałki wspinaczkowej dla dzieci oraz batut do ćwiczeń ewolucji na sucho.

Na terenie obiektu funkcjonuje punkt gastronomiczny a do dyspozycji klientów są przebieralnie oraz toalety.

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!