Wyrusz z nami z Pomorze Zachodnie na niezapomnianą wyprawę rowerową! Weź udział w naszym konkursie, wykonaj jedno z zadań i wygraj udział w wyjątkowej wycieczce rowerowej Explorer Tour "Szlakiem Żelaznej Kurtyny" z niemieckiego Wolgast do Ustki!

 

Wycieczka odbędzie się w dniach 14-21.09.2024 r. Pojedziemy trasą EuroVelo 13, odwiedzając i zwiedzając atrakcje m.in. Świnoujścia, Kołobrzegu, Niechorza, Darłowa i Ustki. Będą wizyty w muzeach, kręgle, spływ kajakowy (jak pogoda pozwoli) oraz relaks w SPA! Gwarantujemy noclegi i pyszne jedzonko.

Konkurs trwa od 10 do 26.07.2024. Jest otwarty dla wszystkich miłośników przygód, którzy ukończyli 18 lat. Co trzeba zrobić? Albo nagrać filmik, albo przygotować i opublikować wpis na blogu lub swoich social mediach! Wszystkie szczegóły, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajdziecie w załącznikach.

 

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!