Inne

  • Położenie:

    Przystań Jacht Klubu Cztery Wiatry znajduje się w północnej części miejscowości, przy ul. Jachtowej, przy zachodnim brzegu rzeki Świny. W pobliżu znajduje się Fort Anioła oraz Port Jachtowy Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dojazd możliwy samochodem bądź miejscową komunikacją miejską.

Przystań położona na zachodnim brzegu Świny, w pobliżu Fortu Anioła i Portu Jachtowego OSiR. Mogą w niej cumować łodzie o maksymalnym zanurzeniu 1,5 m. Do dyspozycji żeglarzy są przyłącza wodne i energetyczne, slip oraz warsztat.

Jest basenem położonym najbliżej główek portowych. Kierując się do Czterech Wiatrów należy sterować bardzo uważnie, gdyż można wpłynąć na mieliznę. Basen jest prostokątny z drewnianą keją. Mogą w nim cumować jednostki o maksymalnym zanurzeniu do 1,5 metra. Miejscami w porcie jest jeszcze płycej – około 1 metra, szczególnie w północnej części mariny. Marina znajduje się wśród zieleni, jest osłonięta od północnych wiatrów i wysokich fal. Żeglarze mają do dyspozycji pomosty wyposażone w przyłącza wodne i energetyczne. Jest także slip i dźwig do podnoszenia jachtów z wody. Na miejscu znajduje się hangar, w którym można naprawiać i przechowywać jachty. Jest też warsztat mechaniczny.

Audio

Powiązane trasy

Aplikacja mobilna | Pomorze Zachodnie

App Aplikacja mobilna Pomorze Zachodnie

Z nami nie zgubisz się na trasie! W naszej aplikacji znajdziesz dokładną mapę tras i wycieczek, ciekawe miejsca i wydarzenia, panoramy 360 i dużo, dużo więcej!